HAUR ETA LEHEN HEZKUNTZAKO TUTORETZAK

2. URTE:        Nerea Zangitu / Ainhoa Urkizu

3. URTE:        Izaro Lekuona / Nerea Erkizia

4. URTE:        Arantxa Egizurain / Sonia Martínez

 5. URTE:      Maite Mendizabal / Jone Igartua

LAGUNTZA:  Lurdes Oreja / Elena Bilbao

 

 1. MAILA:     Mirari Elberdin-Iuri Amundarain / Aitziber Yanci

 2. MAILA:      Amaia Mujika / Alazne Uria

 3. MAILA:      Ekhine Etxeberria / Maite Aseginolaza

 4. MAILA:     Emma González / Rut Pousada-Arantxa Lekuona

 5. MAILA:      Asun Aranburu / Mª Karmen Martínez

 6. MAILA:      Eli Pescador / Nekane Osa

HAUR ETA LEHEN HEZKUNTZAKO ESPEZIALISTAK

GORPUTZ HEZKUNTZA: Ainhoa Andrés - Iuri Amundarain

MUSIKA:  Vane Ziaurritz, Mari Jose (txistu ), Gorka  Miranda (abesbatza), Luis Gude (gitarra), Moisés (percusio)

 IRRATIA:   Vane Ziaurritz

 INGELESA:   Mati Álvarez / Laura madina

  HIZKUNTZA LAGUNTZA:   Inma Iraola / Cristina Sánchez

ERLIJIOA:   Nieves García

PEDAGOGIA TERAPEUTIKAKO IRAKASLEAK:    Josune Azpiroz-Ekhi Errazkin / Ana Martínez / Amaia Mugarza

AHOLKULARIA:  Eli Cacho

HEZITZAILEAK:   Ana Alcibar / Ainhoa Gabirondo / Maialen Albistur

JOLAS KOOPERATIBOA: Aniztasun Departamentua ( Josune Azpiroz-Ekhi Errazkin, Ana Martínez)

ADMISNISTRARIA:  Ainhoa Bruña

ESKOLA KIROLA: Ainhoa Andrés

DBHko IRAKASLERIA

TUTORETZA 1go MAILA:   Mikel Bengoetxea /  Maider Soto

TUTORETZA 2. MAILA:    Yolanda Medina / Amaia Oronoz-Amaia San Martín

TUTORETZA 3. MAILA:  Irune Fernández / Maialen Mujika

TUTORETZA 4. MAILA:   Ane Iribarnegaray / Irati azkue

EUSKARA:  Alaitz Alegria-Aintzane Zabala / Irune Fernández

GAZTELANIA:    Amaia Oronoz-Amaia San Martín / Mikel Bengoetxea

MATEMATIKA:   Maialen Mujika / Maider Soto

INGELESA:   Ane Iribarnegaray / Yolanda Medina

TEKNOLOGIA:   Naiara Bilbao

HISTORIA ETA GEOGRAFÍA:    Irati Azkue / Ibon Urruzola

BIOLOGÍA ETA GEOLOGÍA:    Ane Etxegarai

FISIKA ETA KÍMICA:    Idoia Sánchez

GORPUTZ HEZKUNTZA:   Eunate Leizaola

ERLIJIOA:    Arantxa Plaza

MUSIKA:   Joxean Anduaga

FILOSOFIA:   Felipe Eizagirre

LATINA:   Ibon Urruzola

EKONOMIA:   Itziar Zunzundegi

ETIKA:    Ibon Urruzola / Felipe Eizagirre

PLASTIKA-MARRAZKETA:   Zigor García 

EUSKARA LAGUNTZA:   Felipe Eizagirre

ORIENTATZAILEA:    Ainhoa Marín

PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA:   Jaione Olasagasti

HEZITZAILEA:  Maialen Albistur